KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139293
nr 1313 9293
Signerad, Ewert, blomsterstilleben. Olja på duk, 44x39cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:07:07
150 kr